Ústní hygiena

DENTISSIMO® PREMIUM ORAL CARE je prémiová švýcarská značka v oblasti ústní péče. Její produkty jsou kombinací bioaktivních přírodních složek a biomimetických technologií.

Příběh o DENTISSIMO® :

U zrodu nové formule zubních past byl výšlap  dentálního  terapeuta doktora Jost Regera a jeho přítele Giovanni Di Giacomoa na Matterhorn, nejznámější horu na hranici mezi Švýcarskem a Itálií.
Dnes existuje mnoho možností kudy jít do Alpských hor. Jednou takovou se vydali oba přátelé a inspirováni nádhernými pohledy na ledovce,  směřovali do města Zermatt, srdce regionu Matterhorn.
Jejich výlet pokazila bolest Giovanniho citlivých zubů, která byla reakcí na místní chladné teploty. Léky na zmírnění bolesti s sebou neměli. Jost si ale cestou všiml Kakostu-byliny, o jejíž magické síle vyprávěly staré legendy a vzpomněl si také na její výzkum. Utrhl pár lístků a přiložil je na bolavé zuby svého kamaráda. Kakost mu pomohl od ostré pulzující bolesti. Giovanni mohl opět bezbolestně dýchat. Usmál se a zvolal: „DENTISSIMO“. Myslel tím „Dentist, Bravissimo!“, tedy volně přeloženo „Zubaři, bravo!“
A tak tato příhoda byla u vzniku nové přírodní formule zubních past - DENTISSIMO®

DENTISSIMO®- nejlepší způsob jak si zachovat brilantní úsměv!