Kategorie

  Produkty

   SWISS ENERGY OMEGA-3 Multivit

   SWISS ENERGY OMEGA-3 MULTIVIT PODPORA SRDCE A CELKOVÉHO ZDRAVÍ Doplněk stravy, vyvinuto ve Švýcarsku Swiss Energy Omega-3 Multivit obsahuje vysokou koncentraci mastných kyselin Omega-3 EPA a DHA a 12 základních vitamínů. Tento komplex je ideální pro udržování všech životně důležitých funkcí a syst ...
   Celý popis níže

   482 Kč

   Skladem

   Počet kusů

   SWISS ENERGY OMEGA-3 MULTIVIT

   PODPORA SRDCE A CELKOVÉHO ZDRAVÍ

   Doplněk stravy, vyvinuto ve Švýcarsku

   Swiss Energy Omega-3 Multivit obsahuje vysokou koncentraci mastných kyselin Omega-3 EPA a DHA a 12 základních vitamínů. Tento komplex je ideální pro udržování všech životně důležitých funkcí a systémů organismu včetně imunitního systému.

   • Zdraví kardiovaskulárního systému

   Omega-3 přispívá k normalizaci hladiny dobrého cholesterolu, pomáhá regulovat krevní tlak a snižuje riziko srdečních a cévních onemocnění.

   • Zdraví mozku a nervového systému

   Mozková tkáň se skládá ze 60% tuku a pro správnou funkci potřebuje zejména Omega-3 mastné kyseliny. Klinické studie ukázaly, že se zvyšováním obsahu Omega-3 ve stravě můžou zlepšit kognitivní funkce i schopnost učení. Omega-3 mají vliv na regulaci nervového systému.

   • Zdraví kloubů

   Omega-3 mastné kyseliny mohou zabránit destrukci chrupavky v kloubech. Několik studií uvádí, že Omega-3 může zmírnit bolest v případě onemocnění kloubů, zlepšit jejich flexibilitu a potlačit zánět.

   • Diabetes

   Předpokládá se, že Omega-3 může zvýšit citlivost buněk na inzulín a v důsledku toho snížit hladinu glukózy v krvi.

   • Zdraví očí

   Některé studie ukazují, že Omega-3 mastné kyseliny mohou pomoci chránit oči dospělých před změnami souvisejícími s věkem a syndromem suchého oka. Podporují také normální průtok nitrooční tekutiny a snižují tak riziko vzniku glaukomu.

   • Péče o pokožku, vlasy a nehty

   Omega-3 mastné kyseliny jsou základními stavebními prvky pro lidské vlasy a nehty. Vlasy jsou lesklejší a pružnější. Omega-3 zjemňuje a čistí pokožku.

   • Bohatý komplex 12-ti vitamínů zajišťuje vyvážený denní příjem s pozitivním komplexním účinkem na vaše zdraví a celkovou pohodu.

   Dle doporučení WHO je třeba příjem Omega 3 EPA a DHA minimálně 500 mg na den.

   1 kapsle obsahuje:

   % RHP*

   Rybí tuk:

   1000 mg

   -

    

      Omega 3

   600  mg

   -

        - z toho EPA

    300 mg

   -

        - z toho DHA

    200 mg

   -

   Vitamín C (kys. L-askorbová)

    40 mg

   50

   Vitamín B3 (niacin)

   8 mg

   50

   Vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát)

   6 mg

   50

   Vitamín B5 (kys. pantothenová)

   3 mg

   50

   Vitamín B12 (kyanokobalamin)

   1,25 µg

   50

   Vitamín B6 (pyridoxin)

   0,7 mg

   50

   Vitamín B2 (riboflavin)

   0,7 mg

   50

   Vitamín B1(thiamin)

   0,55 mg

   50

   Vitamín A (retinol)

   0,4 mg

   50

   Vitamín B9 (kyselina listová)

   0,1 mg

   50

   Vitamín D3 (cholekalciferol)

   2,5 µg

   50

   Vitamín B7 (biotin)

   25 µg

   50

    *%RHP = Referenční hodnota příjmu    


   Nutriční hodnota na 100 g:
   Sacharidy - 1,1 g; proteiny - 15 g; tuky - 66 g.

   Energetická hodnota na 100 g: 2794 kJ / 667 kcal.

    

   SLOŽENÍ: Rybí olej (60%); želatina; zvlhčovadlo: glycerol, sorbitol; zahušťovadlo: glycerol monostearát, včelí vosk; kyselina askorbová; emulgátor: slunečnicový lecitin; koncentrát d-a-kopherolu [d-a-tokoferol, rafinovaný sójový olej]; nikotinamid; barvivo: oxidy a hydroxidy železa; D-pantothenát vápenatý; retinylpalmitát [slunečnicový olej, retinyl palmitát, dl-a-tokoferol]; kyanokobalamin [maltodextrin, citrát trisodný, kyselina citronová, kyanokobalamin]; pyridoxin hydrochlorid; riboflavin; thiaminmononitrát; kyselina listová; cholecalciferol [triglyceridy se středním řetězcem, cholekalciferol, dl-a-tokoferol]; biotin.

   DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Jednu kapsli denně zapijte dostatečným množstvím vody. Balení obsahuje 30 kapslí.

   UPOZORNĚNÍ: Neužívejte v případě citlivosti na některou ze složek produktu. Ženy, které jsou těhotné nebo těhotenství plánují, by se měly poradit s lékařem dříve, než začnou tento doplněk užívat. Nevhodné pro děti do 14 let. Potravinové doplňky nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte po uplynutí doby vyznačené na obalu.

   SKLADOVÁNÍ: Skladujte v dobře uzavřeném obalu na suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření při teplotě nižší než 25°C a mimo dosah dětí.

   Parametry produktu

   Kód OMEGA_MULTIVIT

   Dokumenty ke stažení