Kategorie

  Produkty

   SWISS ENERGY OMEGA-3-6-9 Optimum

   SWISS ENERGY OMEGA 3-6-9 OPTIMUM PODPORA PRO ZDRAVÍ SRDCE, MOZKU, KLOUBŮ A OČÍ Doplněk stravy, vyvinuto ve Švýcarsku Swiss Energy Omega 3-6-9 Optimum obsahuje rybí tuk, lněný olej a pupalkový olej. Tento výživový komplex je zdrojem esenciálních mastných kyselin Omega. Omega 3-6-9 mastné kyseliny s ...
   Celý popis níže

   328 Kč 546 Kč

   Skladem

   Počet kusů

   SWISS ENERGY OMEGA 3-6-9 OPTIMUM

   PODPORA PRO ZDRAVÍ SRDCE, MOZKU, KLOUBŮ A OČÍ

   Doplněk stravy, vyvinuto ve Švýcarsku

   Swiss Energy Omega 3-6-9 Optimum obsahuje rybí tuk, lněný olej a pupalkový olej. Tento výživový komplex je zdrojem esenciálních mastných kyselin Omega.

   Omega 3-6-9 mastné kyseliny se podílejí na mnoha metabolických procesech.

   • Rybí tuk

   Obsahuje Omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), které pomáhají udržovat funkci a strukturu buněk. Přispívají k normální funkci srdce a pomáhají udržovat zdravé klouby.

   • Lněný olej

   Obsahuje Omega-3 kyselinu alfa-linolenovou (ALA) a také Omega-6. Omega-6 je důležitá pro správnou funkci cév a imunitní systém a přispívá k příznivému duševnímu a kognitivnímu rozvoji.

   • Pupalkový olej

   Je zdrojem Omega-9. Omega-9 se řadí mezi neesenciální nenasycené mastné kyseliny. Pomáhají snižovat riziko kardiovaskulárních onemocnění a mrtvice. Zároveň zvyšují energii, dokážou zlepšit náladu a potlačit úzkosti a hněv.

   Omega 3-6-9 mastné kyseliny hrají významnou roli při transportu cholesterolu, udržují obranné systémy těla a zajišťují hormonální rovnováhu. Zároveň jsou velkou částí mozku a nervového systému. Z hlediska maximálního přínosu pro zdraví doporučujeme vyvážený příjem mastných kyselin.

   Omega 3-6-9 Optimum zajišťuje příjem všech esenciálních mastných kyselin ve správném poměru.

    

   1 kapsle obsahuje:

   % RHP*

   Rybí tuk

   325 mg

   -

   Lněný

   325 mg

   -

   Pupalkový olej

    325 mg

   -

   Vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát)

    1,5 mg

   12,5

   *%RHP = Referenční hodnota příjmu    

    

   Nutriční/nutričná hodnota na 100 g: Sacharidy - 6,7 g; proteiny - 17 g; tuky - 69 g.

   Energetická hodnota na 100 g: 2944 kJ / 703 kcal.

   SLOŽENÍ: Rybí tuk (23%); lněný olej (23%), pupalkový olej (23%), želatina, zvlhčovadlo: glycerol, dl-a-tokoferylacetát.

   DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Jednu kapsli denně zapijte dostatečným množstvím vody. Balení obsahuje 30 kapslí.

   UPOZORNĚNÍ: Neužívejte v případě citlivosti na některou ze složek produktu. Ženy, které jsou těhotné nebo těhotenství plánují, by se měly poradit s lékařem dříve, než začnou tento doplněk užívat. Nevhodné pro děti do 14 let. Potravinové doplňky nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte po uplynutí doby vyznačené na obalu.

   SKLADOVÁNÍ: Skladujte v dobře uzavřeném obalu na suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření při teplotě nižší než 25 °C a mimo dosah dětí.

   Parametry produktu

   Kód OMEGA_OPTIMUM

   Dokumenty ke stažení