Kategorie

  Produkty

   SWISS ENERGY CALCIVIT + D3 Kapsle s postupným uvolňováním

   SWISS ENERGY CALCIVIT S VITAMÍNEM D3 Vyrobeno ve Švýcarsku 30 tvrdých pomalu se uvolňujících bezbarvých želatinových kapslí s mikropeletami.   SWISS ENERGY CALCIVIT obsahuje vápník, který je nezbytný pro zdravé kosti a zuby. Napomáhá také správnému srážení krve. Vitamín D3 neboli cho ...
   Celý popis níže

   415 Kč

   Skladem

   Počet kusů

   SWISS ENERGY CALCIVIT

   S VITAMÍNEM D3

   Vyrobeno ve Švýcarsku

   30 tvrdých pomalu se uvolňujících bezbarvých želatinových kapslí s mikropeletami.

    

   SWISS ENERGY CALCIVIT obsahuje vápník, který je nezbytný pro zdravé kosti a zuby. Napomáhá také správnému srážení krve. Vitamín D3 neboli cholekalciferol, je jednou z forem vitamínu D, známého to vitamínu ze slunce, který si lidské tělo nedokáže samo vyrobit, a přitom je pro něj naprosto nezbytné. Vitamín D3 podporuje normální funkci imunitního systému a přispívá k efektivnímu vstřebávání a využití vápníku v těle. Rovněž přispívá k normální hladině vápníku v kostech a udržení normálního stavu zubů a kostí. Podporuje normální činnosti svalů, při jeho nedostatku nám tedy hrozí větší nebezpečí zranění, ať už jde o zlomeniny či svalová zranění. Vitamín K2 se podílí na výstavbě kostí a zajišťuje jejich pevnost.

   Bez složek obsahujících lepek. Bez laktózy. Bez sladidel, umělých barviv, příchutí a konzervačních látek.

   Vhodné pro vegany.

    

   JEDNA KAPSLE OBSAHUJE

   *RHP %

   Vápník

   200 mg

   25

   Vitamín D3

   7,5 µg

   150

   Vitamín K2

   25 µg

   33

   *RHP % - Referenční denní příjem

    

   DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Jedna kapsle denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Jednu kapsli zapijte dostatečným množstvím vody.


   UPOZORNĚNÍ: Neužívejte v případě citlivosti na některou ze složek produktu. Ženy, které jsou těhotné nebo těhotenství plánují, by se měly poradit s lékařem dříve, než začnou tento doplněk užívat. Nevhodné pro děti do 14 let. Potravinové doplňky nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte po uplynutí doby vyznačené obalu. 


   SKLADOVÁNÍ: Skladujte v dobře uzavřeném obalu na suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření při teplotě nižší než 25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

   Parametry produktu

   Kód KAPSLE_CALCIVIT

   Dokumenty ke stažení