Kategorie

  Produkty

   Ortéza kolene pooperační (s kloubem) 6303

   Pooperační ortéza kolenního kloubu Kód # 6303 Indikace: Po traumatu vazů kolenního kloubu. Bolesti kolenního kloubu (syndrom patelafemorální bolesti). Zánětlivé a degenerativní onemocnění (artritida, synovitida, otoky kolenního kloubu a artróza), pokud není tepelný účinek kontraindikován. Chronick ...
   Celý popis níže

   1 996 Kč

   Skladem

   Barva

   Vyberte velikost

   Počet kusů

   Pooperační ortéza kolenního kloubu

   Kód # 6303

   Indikace: Po traumatu vazů kolenního kloubu. Bolesti kolenního kloubu (syndrom patelafemorální bolesti). Zánětlivé a degenerativní onemocnění (artritida, synovitida, otoky kolenního kloubu a artróza), pokud není tepelný účinek kontraindikován. Chronické, pooperační a posttraumatické záněty šlach. Traumata čéšky. Rehabilitace po traumatech a operacích kolenního kloubu. Prevence proti poranění kolenního kloubu a prevence proti zánětu v případě fyzické aktivity. Prevence úrazů čéšky při sportovních aktivitách a fyzické práci.

   Funkce: Bandáž je vyrobena z aeroprénu, materiálu s jedinečným způsobem zadržování tepla, interferující s funkcemi pokožky (termoregulace, prokrvení, ochrana atd.) a vyztužena dvěma kovovými dlahami. Otvor nad čéškou omezuje ohyb a chrání ji. Upevňování pomocí suchých zipů zajišťuje nasazení ve správné pozici a dvou-kloubové výztuhy zaručují optimální ohyb. Ortéza umožňuje zkrátit dobu nošení sádry.
   - možnost úplného rozepnutí umožňuje nasadit ortézu přes otok i případný obvaz
   - rychlý přístup ke kolenu usnadňuje převazování a provádění dalších lékařských úkonů
   - optimální při velkých rozdílech obvodu nohy nad a pod kolenem
   - pohodlné nasazování u lidí s nadváhou
   - vhodná pro levou i pravou nohu

   Více informací naleznete v produktovém listu v dokumetech ke stažení.

   Parametry produktu

   Kód 6303*

   Dokumenty ke stažení