Kategorie

    Produkty

      Dr. Frei Turbo Car

      Výkonný kompresorový inhalátor pro vysoké zatížení v dětském provedení
      Celý popis níže

      1 893 Kč

      Nedostupné

      Počet kusů

      Výkonný kompresorový inhalátor pro vysoké zatížení v dětském provedení, je vybaven nosní sprchou.

      Inhalátor Dr.Frei Turbo Car je určen k léčbě a péči o horní i dolní cesty dýchací. Konstrukce inhalátoru předpokládá použití především u dětí. Je vhodný k vyššímu zatížení i při profesionálním použití. Provoz, ovládání a používání je velmi jednoduché. Pro inhalaci lze použity všechny běžné tekuté léky, Vincentku, minerální vody, bylinné odvary. O vhodnosti použitého léčiva se vždy poraďte se svým lékařem.
      Nebulizační ventil s nastavitelnou velikostí částic v rozmezí 3 – 6 µm umožňuje cílenou léčbu konkrétní části dýchací soustavy.Inhalátor pracuje především jako výkonný profesionální kompresorový inhalátor.
      Zároveň je však možné ho použít k výplachu nosních dutin jako tzv. nosní sprchu.

      Inhalační terapie

      je velice účinná metoda podání léčiva. Výhodou je velmi rychlé vstřebání a nižší dávkování v porovnání s perorálním užitím, je šetrnější vůči vnitřním orgánům díky přesnému cílení, má vysokou využitelnost léčiva. Ventilační systém optimálně přizpůsobuje tok léčiva v průběhu inhalace i při výdechu.
      Použití inhalátoru je velmi jednoduché. Je možné používat libovolné léčivo v tekuté formě dle doporučení lékaře. V případě preventivního použití inhalátoru se obvykle používá fyziologický roztok, Vincentka, solné roztoky, bylinné odvary apod.

      Nosní sprcha

      Přístroj je vybaven nosní sprchou pro celkovou, rychlou a efektivní léčbu horních cest dýchacích (alergická i nealergická rýma, zánět dutin, nosní polypy). Výplach nosních dutin se doporučuje provádět dle doporučení lékaře např. solným roztokem, Vincentkou „Nasalis“ apod. Výplach nosu je vhodný při rýmě (z nachlazení i alergické), při práci v prašném prostředí i jako součást běžné prevence a hygieny nosních dutin.
      Součástí balení je bohaté příslušenství k inhalci a sada pro použití jako nosní sprcha.

      hlučnost ? 55 dB(A)
      hmotnost 1,4 kg
      napájení 230 V / 50 Hz
      nebulizační výkon 0,2 až 0,4 ml/min
      objem zásobníku léčiva 2 - 12 ml
      pracovní podmínky Pracovní teplota 5 °C - 40 °C
      rozměry (dך×v) 23 × 16,5 × 14 cm
      střední velikost částic (MMAD) 3 - 6 µm
      třída ZP IIa
      výrobce Dr.Frei (Švýcarsko)
      kód Turbo Car

      Parametry produktu

      Kód TURBO CAR