Desinfekce rukou

„V roce 2017 na největší zdravotnické výstavě v Evropě – Medica v Düsseldorfu – mě zastavil elegantní pán ve středním věku a stříknul mi na dlaň jakousi hebkou pěnu a s typicky francouzským přízvukem řekl: „hand disinfection“. Zeptal se mě odkud jsem, a že nemá v České republice obchodní zastoupení, dal mi vzorek dezinfekce, složku s certifikáty, složením, kontakt a s přáním šťastného návratu domů jsme se rozloučili.“
„Ve zdravotnickém prostředí se pohybuji již více než 25 let. Často jsem byl v čistých zdravotnických prostorech a typický odér dezinfekce má můj nos zafixovaný – tohle (ta pěna) bylo absolutně bez zápachu, nelepilo to, nevysušovalo… To nebude fungovat“, byla první reakce Ing. Radka Uhlíře ze společnosti medHaus.
„Vzal jsem složku s dokumenty o dezinfekci začetl se… Americký patent laboratoře APHEX BIOCLEANSE SYSTEMS, testováno renomovanými zkušebnami podle normy na dezinfekci rukou EN-1500:2013, s účinností lepší než 99,99 % například proti chřipkovým virům, zlatému stafylokoku a k. pneumoniae (způsobuje infekční zápal plic). Po přečtení dermatologického testu jsem napsal do Francie, že máme velký zájem, a tak vznikla naše spolupráce."

Ideální dezinfekční prostředek na ruce vhodný pro celou rodinu od nejmenších po seniory.
Desinfekce DERMAPHEX je registrována na Ministerstvu zdravotnictví ČR pod číslem MZDR 12925/2019/OBP.