Kategorie

  Produkty

   Dermaphex dezinfekce na ruce bezalkoholová pěnová 600 ml

   DERMAPHEX Dezinfekce na ruce pěnová bez alkoholu, vůně a parabenů, eliminuje 99,9% bakterií, virů a hub na pokožce a površích.Benefity produktu Dermaphex® je první antimikrobiálně aktivní pěna bez alkoholu, parabenu a vůně. Díky pěně s viskozitou podobnou vodě, pokryje  větší plochu pokožky n ...
   Celý popis níže

   559 Kč

   Skladem

   Počet kusů

   DERMAPHEX

   Dezinfekce na ruce pěnová bez alkoholu, vůně a parabenů, eliminuje 99,9% bakterií, virů a hub na pokožce a površích.

   Benefity produktu

   • Dermaphex® je první antimikrobiálně aktivní pěna bez alkoholu, parabenu a vůně.
   • Díky pěně s viskozitou podobnou vodě, pokryje  větší plochu pokožky než např. gel při použití stejného množství přípravku. Proto stačí použít 2 až 3 krát menší množství pro stejnou účinnost.
   • Neobsahuje alkohol, parabeny, vůně, fenoxyethanol, triclosan a další přísady, které se obvykle vyskytují v dezinfekčních prostředcích na ruce, může býtDermaphex použit k dezinfekci všech typů pokožky včetně té nejcitlivější. Všechny tyto vlastnosti činí z Dermaphex ideální dezinfekční prostředek na ruce vhodný pro celou rodinu od těch nejmenších.
   • Nelepí, je bez zápachu a zanechává ruce vláčné.
   • Schválené pro profesionální použití (na sálech v nemocnici, v gastronomických provozech,…).
   • Vhodná také pro diabetiky.
   • Vhodná na dezinfekci povrchů (bezpečná dezinfekce na mobily, madla i dětské hračky,..).
   • Dermaphex splňuje hlavní evropské normy pro biocidy (EN 1040, EN 14476 + A1) a pro dezinfekci rukou (EN1500).

   Vývoj produktu

   • Zadáním pro vytvoření tohoto produktu bylo vytvořit bezpečný desinfekční přípravek bez použití alkoholu, protože hydroalkoholická řešení, se kterými se setkáváme, nemusí být vždy nejvhodnější.
   • Rozhodnutí vytvořit bezpečný desinfekční prostředek bez použití alkoholu podpořila i několikaměsíční retrospektivní studie případů otravy hydroalkoholickými výrobky (HAP) pro kožní použití, které byly identifikovány v CAPTV (Centrum pro kontrolu toxických látek a toxikologických zátěží).
   • Proto laboratoře Aphex Biocleanse Systems díky svému know-how vytvořili vzorec, který kombinuje účinnost, bezpečnost a pohodlí. Tak vzniklo jedinečné složení přípravku Dermaphex®.


   Složení produktu 

   Obsahuje pouze 3 složky: ionizovanou vodu, benzalkoniumchlorid a karbamid, navázané na sebe speciální technologií nazvanou Hy-IQ (Hyper Ioniq Quotient – zvyšuje účinnost dezinfekce bez zvýšení obsahu účinné látky).

   • BENZALKONIUMCHLORID

   Jedná se o kvartérní amonium, dobře známé ve farmaceutickém průmyslu a již také používané v dezinfekčních prostředcích díky své biocidní kapacitě. Jeho účinek je velmi silný. Dermaphex® obsahuje pouze 0,12% tohoto prostředku. Je účinný proti bakteriím, houbám a obaleným virům, protože snadno proniká do jejich buněčné membrány, čímž je činí neaktivní, blokuje jejich růst a rozmnožování.

   • IONIZOVANÁ VODA

   Nahé viry jsou odolnější a je těžší s nimi bojovat. To je opodstatnění druhé složky - ionizované vody. Ionizovaná voda díky technologii HY-IQ zesiluje účinnost benzalkoniumchloridu bez zvýšení jeho koncentrace a tak se Dermaphex stává účinným i proti nahým virům. Důkazem jsou výsledky testů na rotaviru, který je odpovědný za většinu gastroenteritidy.

   • KARBAMID

   Kromě ionizované vody, která má přirozeně zvlhčující funkci, posiluje zvlhčující efekt třetí složka – karbamid. Jako Aloe Vera se karbamid běžně používá v kosmetice pro své zvlhčující vlastnosti. Zabraňuje vysychání pokožky, což je velká výhoda oproti výrobkům na bázi alkoholu, jako jsou například hydroalkoholové gely.


   WEBOVÉ STRÁNKY

   Parametry produktu

   Kód D-M600